Sık Sorulan Sorunlar

Diğer sorularınız için lütfen mesaj atınız .

Normal stresler tabii ki hastalık yapmaz. Aksine bedeninizi tehlikelere karşı uyanık ve tedbirli tutar. Kişi tarafından yüksek stres olarak algılanan olaylar sıkıntı veya hastalıkla sonuçlanır. Kişisel streslerle çalışma bu yüzden etkilidir.

Stresler yüksek voltajı enerji alanı yaratırlar. Bu şekilde enerji akımını blokajlar. Yüksek stres olarak algılanan veya kronikleşen streslere maruz kalan kişilerde enerji bedenimizde blokajlar oluşur. Enerji döngüsü bozulur. Bu bozuk alanların etkilediği bölgelerde hastalıklar oluşur.

Her hastalık veya sıkıntıya özel belli stres kaynakları üzerinden gidilerek bulabiliriz. Tabi burada yapan kişinin tecrübe ve yeterliliği çok önemlidir.

Yapılan hiçbir çalışmada yan etkisi bulunamıştır. Geçici sureli hafif sedasyon ve baş ağrısı olabilir. İyi bir dinlenme ile kısa sürede geçer.

Pek çok uygulama olmakla birlikte ben enerji terapilerini kullanıyorum. QCPR, TAT, EFT, EMOTRANS, NEFES gibi tekniklerin kişiye uygun olanları ile çalışıyorum. Çok etkin, hızlı, yan etkisiz sonuç alabiliyorum.

Bu uygulamada amaç kişinin enerji bedeninde oluşan stres blokajlarını kaldırmaktır. Bunun için kişinin var olan enerji bedeni üzerindeki bazı özel noktalara rezonans göndererek stres anında oluşan stres tepki zincirini bozuyoruz. Stres hormonu olarak bilinen korktizolün salınması bloklanarak vurulan noktalara ait hormon uzantıları ile endorfin hormonunun salgılanmasını uyarıyoruz. Bu o kişide stres anındaki blokaji kaldırıyor.