Asuman Yeni Kimdir ?Merhaba
Ben Dr. Asuman Yeni

Web sayfamıza hoş geldiniz…1995 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum.
1995-96 yıllarında Londra’da kişisel gelişim eğitimlerine devam ettim.
1996-2010 yılları arasında Sağlık Bakanlığında 112 acil başhekimliği, aile hekimliği yaptım.

2010 yılından bu yana tamamlayıcı tedavi yöntemleri ile çalışıyorum. Enerji terapileri, ozon terapi, kök hücre tedavisi, su jok terapi, mezoterapi, gaps beslenme tedavisi, hacamat tedavisi, manyetik alan tedavisi, botox dolgu uygulamaları gibi eğitimleri alarak hastalarıma daha faydalı olabilmeyi hedefledim.  Hastalığı yaratan sebeplerin bulunması ve tedavi edilmesinden yana çalıştım. Hastalık yoktur hasta vardır bakışını hep göz önünde bulundurmaya, bunun için elimdeki tedavi yöntemlerini zenginleştirmeye amaçladım.

Yüzlerce hasta üzerinde stres faktörünün sağaltımı üzerine çalıştım. Stresin yaratığı hastalıklar ve tedavileri üzerine enerji terapisi uygulamaları yaptım. Ana stres kaynağı yakalandığında bunun sağaltılması ile mucizevi iyileşmelere tanıklık ettim.

Stres terapileri ile aldığım sonuçları anlattığım, basım aşamasında olan bir kitap yazarak, yaşadığım güzel tecrübeleri sizlerle paylaştım.Bu örneklerin, sizlere umut olmasını ,inancınızı kaybetmemenizi,hastalığın olduğu yerde şifanın bulunabilineceğine inancınızı güçlü tutmanızı diliyorum.Şifayı ararken her zaman bildik yollarda değil, alternatif tedavilerdede bulunabileceğine dikkat çekmek istedim.Stres tedavileri bunun bir temel taşı iken bir diğeri olan beslenme ile ilgili GAPS beslenme protokolü eğitimi alarak iyileşmez denilen hastalıkların doğru beslenme ile düzelebildiğini gördüm.

 

Hastalıklara yaklaşım şeklinin bütüncül olması gerektiğini iyileşmenin stresin, beslenme bozukluğunun, toksit yükün, çevresel faktörlerin düzeltilmeden tam olmayacağına inanıyorum… Yeni bakış açısıyla hastalarıma daha fazla yardım edebiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Sevgilerimle, sağlıkla yaşamanız dileğiyle…

Dr. Asuman Yeni